כוס אחת לפני השינה במשך חודשיים, והשומן בבטן יפחת
(צילום: Jane Vershinin/shutterstock)

בריאות

כוס אחת לפני השינה במשך חודשיים, והשומן בבטן יפחת

'קוטל שומני בטן' מורכב בעצם מכמה רכיבים טבעיים מדי לילה במשך חודשיים. אחרי זה אתם תרגישו שינוי משמעותי בכמות השומנים באזור הבטן.

   
כוס אחת לפני השינה במשך חודשיים, והשומן בבטן יפחת
(צילום: Jane Vershinin/shutterstock)
אא

המשקה הייחודי שקוטל שומנים, מחזק את מערכת העיכול לאחר הניקוי, ומעודד אותה להירתם לשריפת שומני הגוף והבטן. הוא מסייע גם בהורדה של לחץ דם גבוה וסוכרת סוג 2, ומקטין את הסיכונים ללקות במחלות לב שונות. בזמן השינה חילוף החומרים בגופנו מאט משמעותית. הסיבה לכך שצריכים לצרוך אותו לפני שהולכים לישון הוא שאז הוא מסייע בהגברת קצב חילוף החומרים, ובשריפה מהירה יותר של קלוריות.

אז מה יש בה, בתרכובת הספציפית הזו, שמועילה לשריפת השומנים?

המלפפון -מכיל מים וסיבים תזונתיים ברמה גבוהה. במלפפון אחד יש 45 קלוריות בלבד מה שהופך אותו לא רק למשביע, אלא מסייע בהשלת הקילוגרמים העודפים.

הפטרוזיליה והכוסברה- עשירים בנוגדי חמצון, וויטמינים ומינרלים שמסייעים בשימור מים בגוף, מבלי לגרום לנפיחות בבטן או אי נוחות.

הלימון- ידוע כזרז לסילוק רעלים שהצטברו בגוף מה שמאיץ אוטומטית את חילוף החומרים בגוף.

הג'ינג'ר- מתמחה בין היתר בהמסת שומנים.

מיץ האלוורה- נחשב לתרופה יעילה בתהליכי הרזיה בגלל לנוגדי החמצון הטבעיים שבו. הוא מדכא את צמיחתם של הרדיקלים החופשיים, ומפחית את הסיכון לפתח דלקות בגוף. הוא תורם לקצב חילוף החומרים, לייצור אנרגיה מירבית, והקטנת מדד מסת הגוף.

איזה רכיבים תצטרכו?

-צרור פטרוזיליה (נקי מתולעים, ראו הסבר וידיאו למטה)
-חצי כוס מים מינרלים
-כפית ג'ינג'ר מגורד או טחון (ניתן להשיג בבתי טבע)
-חצי לימון
-מלפפון
-כפית מיץ אלוורה (נמכר בחנויות טבע)
-איך מכינים?

אז איך מכינים?

הכניסו את כל המרכיבים לבלנדר, וערבבו היטב עד לקבלת משקה 'חלק', ללא גושים. מזגו את המשקה שלכם לכוס גדולה, ושתו אותו לפני השינה – מדי יום. אתם מוזמנים לשמור את הלינק לכתבה, ולדווח בטוקבקים על השינוי שחל בשומני הבטן שלכם. לדברי מרבית הגולשים שניסו את המשקה, התוצאות לא מאחרות להגיע, וכבר בשבועות הראשונים לצריכתו, מורגש שינוי מהותי בהיקפי הבטן.

 

בריאות

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך