מסר לאולפן
נס: שדרן ערוץ 2000 הציל מאזינה ממוות בשידור חי
(באדיבות: שש עם אמנון לוי ערוץ13)

חדשות

נס: שדרן ערוץ 2000 הציל מאזינה ממוות בשידור חי

זוהרה הייתה בין אחת המאזינות שהתקשרו לערוץ 2000, בכדי לבקש ברכה. אלא שהשדר, ישי דריקס, זיהה את המצב החריג ופנה מייד ליועץ רפואי שהמליץ לה להגיע במיוחד לבית החולים. הסיפור המלא עם אמון לוי בערוץ 13

   
נס: שדרן ערוץ 2000 הציל מאזינה ממוות בשידור חי
(באדיבות: שש עם אמנון לוי ערוץ13)
אא
(באדיבות: שש עם אמנון לוי ערוץ13)

בסרטון: הראיון של שדרן ערוץ 2000, ישי דריקס בתוכנית שש אמנון לוי

זו הייתה שיחה רגילה, לכאורה. "מדברת זוהרה. אני מאוד מבקשת לדבר עם הרב שיתפללו עלי. יש לי לחץ, כאבי ראש, לחץ בחזה. אני לא יכולה לאכול ולא לישון." השדר, ישי, שואל אותה למה היא לא הולכת לבית החולים והיא עונה "יש חשש ללכת לבית חולים. אני מפחדת מהקורונה. רוצה שיתפללו עלי". תוך שהוא שם לב שמדובר באירוע חריג הוא ממהר לטלפן ליועצים רפואיים. הוא סיפר על כך בתוכנית של העיתונאי אמנון לוי בערוץ 13:

אמנון: "זאת סיטואציה מאוד מלחיצה ועוד בראיון כזה בשידור חי".

ישי: "זה אחריות שאם יקרה לה משהו זה אני היחידי שדיברתי איתה. לכן הבנתי שאסור לי להיות אדיש. אני לא יועץ רפואי ולא מבין ברופאה, לכן ניסיתי להשיג כל מיני יועצים עד שהגעתי לרב היקר יוסי ערבליך יועץ רפואי מוכר. הוא התקשר אליה מייד ושמע ממנה פרטים, נכנס גם לרזולוציות, שאל שאלות ממש כדי להבין את המצב וכשהוא זיהה שמדובר במשהו שחייב טיפול מיידי הוא אמר לה ללכת לטיפולך נמר מיד.

"כשהיא הגיעה לבית החולים התברר שהיא עברה אירוע לבבי מתברר שזכיתי להציל את חייה מתך ערנות. הרי יכולנו להמשיך את השידור. אגב בפלאפון היא נקראת אצלי סבתא זוהרה".

בהמשך במהלך הראיון עם אמנון הוא התקשר לזוהרה שהודתה לו. אמנון וישי נראו מאוד נרגשים.

לסיום ביקש ישי לפנות לצופים עם מסר חשוב: "הדור צעיר תסתכלו על המבוגרים. דברו איתם, תשוחחו איתם בטלפון. לא רק מה נשמע ולסיים את השיחה, אלא איך אתה מרגיש באמת".

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך