חוזה הבחירות החרדי: "בעזרת ה’ גם הפעם טראמפ ינצח מעל לטבע"
(צילום: Evan El-Amin/shutterstock)

מיסטיקה וקבלה

חוזה הבחירות החרדי: "בעזרת ה’ גם הפעם טראמפ ינצח מעל לטבע"

הרב מאיר טורנהיים, שזכה לכינוי 'חוזה הבחירות', קובע בוודאות כי טראמפ ינצח, ויש לו רקורד מוכח בעניינים כאלה; לדבריו, הוא חזה את תוצאותיהן של 22 מערכות בחירות, בארץ ובעולם - על פי פרשת השבוע

   
חוזה הבחירות החרדי: "בעזרת ה’ גם הפעם טראמפ ינצח מעל לטבע"
(צילום: Evan El-Amin/shutterstock)
אא

הבוקר – יום שלישי – יום ההצבעה במרוץ לנשיאות ארה”ב בו מתמודדים הנשיא המכהן דונלד טראמפ מול המועמד הדמוקרטי ג’ו ביידן, מי שכיהן כסגן נשיא בממשל אובמה.

אולם, אם תשאלו את מי שלטענתו ניבא בעבר, באמצעות חמישה חומשי תורה, את תוצאות 22 מערכות בחירות בארץ ובעולם, הנשיא האמריקני המכהן יכול להיות רגוע. "בעזרת השם טראמפ ינצח", אומר הרב מאיר טורנהיים, מחנך וכותב מזוזות ותפילין מלוד המשתייך לחסידות חב"ד.

בראיון ל'ישראל היום' הוא אמר: "שמו של טראמפ מרומז שמונה פעמים בפרשת השבוע וירא. שמונה זה מספר מעל הטבע, לכן למרות כל הסקרים גם הפעם הוא יהיה זה שינצח".

הרב טורנהיים זכה לכינוי "חוזה הבחירות". הוא החל לחזות תוצאות של מערכות בחירות בשנת 1996, בבחירות בין נתניהו לפרס, על סמך פרשת השבוע בו מתקיימות הבחירות: "לפני הבחירות ההן", הוא מספר, "שמעתי סיפור על הרמב"ן שפגש תלמיד שלו לשעבר שיצא בשאלה. כשהרמב"ן שאל אותו לפשר מעשיו ודרכו החדשה, ענה לו התלמיד שמה ששבר אותו זו הטענה של רבו שהכל מרומז בתורה. הוא לא האמין לזה וחשב שאם זה לא נכון אז שום דבר לא נכון. אבל הרמב"ן הוכיח לו, בעזרת מציאת שמו בפרשת השבוע, שזו לא המצאה וכך הוא חזר לדרכו הראשונה".

לפני כחודש וחצי, טרם חודש החגים היהודי, נפגש הרב טורנהיים עם נציג המפלגה הרפובליקנית בישראל, מר מרק צל, פגישה שארגן עבורו העיתונאי שלומי ריזל מרדיו קול חי, בפגישה סיפר לו על ממצאיו. מר צל שמח לשמוע על השיטה הייחודית של הרב טורנהיים שמתבססת על תורת ישראל והבטיח לו כי יעביר את הדברים לידיעת הנשיא טראמפ ועשרות מיליוני אמריקאים המאמינים בתנ"ך. הרב טורנהיים מצא תשע פעמים בהם נראה נצחונו של טראמפ.

הרב מנחם וייס בברכה מיוחדת לנשיא ארה"ב דונלד טראמפ. צפו

(צילום: Evan El-Amin/shutterstock)

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך