מסר לאולפן
X
מתרחש כרגע שידור חי האם תרצה להצטרף?לשידורסגירה
הרב רונן שאולוב: "עז פנים לגיהנם"
סטפן לגר (צילום: יחצ)

חדשות

הרב רונן שאולוב: "אם יש מישהו עם עזות פנים אז אני בא עם עזות דקדושה"

הרב רונן שאולוב במתקפה חריפה על תרבות הפופ והקליפים הפרובוקטיביים. לפני כמה חודשים הוא התארח אצלנו בערוץ 2000 בתוכנית 'מלווה מלכה' עם יהונתן דדון וסיפר על הרקע לדבריו החריפים

   
הרב רונן שאולוב: "עז פנים לגיהנם"
סטפן לגר (צילום: יחצ)
אא
סטפן לגר (צילום: יחצ)

בסרטון: הרב רונן שאולוב על הרקע לדבריו החריפים

בסרטון שהופץ ברשתות החברתיות, הרב רונן שאולוב דיבר בגנות תרבות הפופ אחרי שנחשף לקליפים פרובוקטיביים במיוחד שעוררו התנגדות וסלידה גם בציבור הכללי. הוא תקף את הזמר איתי לוי ואת הזמר והרקדן סטפן לגר שהשתתף בקליפ.

הרב אמר: "היום אתה רואה ילדות, אפילו דתיות, שומעות קליפים, עושות מסיבות רווקות. מה הן שומעות? 'הזמנתי רק בנות'! היום יש קליפים של שתי בחורים. אחד מהם גוי מסריח. בשרו בשר חמורים".

יש לציין כי הרב התארח בערוץ 2000 בתוכנית מלווה מלכה עם המנחה יהונתן דדון (שמשודרת בכל מוצ"ש בערוץ) לפני 5 חודשים והסביר למה הוא מדבר ככה על אנשים- כלומר בצורה קיצונית וחריפה.

הרב סיפר בהתייחסות למקרה של ראש עיריית טבריה לשעבר רון קובי אך באופן כללי בהקשר הזה כי "הכל תלוי איך הוא מתנהג אליך ואם הוא בז לך. אני יוצא נגד כדי להראות לאנשים להבדיל בין שחור ולבן. מצד אחד הוא מניח תפילין אבל מצד שני רוצה לשרוף אותם.

"אני לא נמנע. כמו בזמן דוד המלך להבדיל, שכולם שתקו והוא לא שתק מול גוליית. ברוך ה' שהיום הרבה לא שותקים ולא מפחדים. אם רוצים לסגור את הקבר של רחל בטבריה אני לא אשתוק? אם יש מישהו עם עזות פנים אז אני בא עם עזות דקדושה

"מצד שני צריך לחבק כל יהודי ולכבד אותו כך מובא בתנא דבי אליהו. אני יוצא נגד הדעה שלו אבל כל עוד הנר דולק אפשר לתקן. אסור לשתוק על דברים כאלה. צריך עזות דקדושה"

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך