מסר לאולפן
X
מתרחש כרגע שידור חי האם תרצה להצטרף?לשידורסגירה
"לא מעכלים את האסון" הילד דוד אוחיון ז"ל בן ה-9 נדרס למוות על ידי משאית
(צילום: באדיבות המצלם)

חדשות

"לא מעכלים את האסון" הילד דוד אוחיון ז"ל בן ה-9 נדרס למוות על ידי משאית

טרגדיה באשקלון: הילד דוד אוחיון ז"ל נדרס למוות על ידי משאית בעת שרכב על אופניו. הנהג הדורס ברח מהזירה, ולאחר כשעה הסגיר עצמו לשמטרה

   
"לא מעכלים את האסון" הילד דוד אוחיון ז"ל בן ה-9 נדרס למוות על ידי משאית
(צילום: באדיבות המצלם)
אא

טרגדיה בעיר אשקלון: דוד אוחיון ז"ל בן החמש, הוא הילד שנדרס למוות על ידי משאית באשקלון בעת שרכב על אופניו. הנהג הדורס נמלט מזירת התאונה, וחזר לאחר שעה וחצי. הוא טען כי לא הבחין בדריסה.

דוד ז"ל תלמיד כיתה ג' בתלמוד תורה 'חזון יחזקאל', שפתיל חייו נגדע היום כאשר משאית העיפה אותו מספר מטרים בעת שרכב על אופניו ברחוב זבולון.

צוותי מד"א שהוזעקו לזירת התאונה הקשה מצאו את הילד כשהוא סובל מחבלת ראש קשה ונאלצו לקבוע את מותו במקום.

חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד"א בן טטרו, סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את הילד שוכב על הכביש מספר מטרים מהאופניים כשהוא מחוסר הכרה עם חבלת ראש קשה".

"לאחר בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים, ולצערנו לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו במקום", הוסיף טטרו.

נהג המשאית החשוד בדריסה נמלט מזירת האירוע ולאחר מספר שעות הסגיר את עצמו לידי במשטרה. בחקירתו טען כי לא הבחין כלל באירוע הדריסה.

רפי אוחיון, בן דודו של דוד בן ה-9 אמר: "אנחנו לא מעכלים את גודל האסון, לא מאמינים שאנחנו צריכים להביא לקבורה את דוד. הוא יצא לרכב יחד עם אחיו, רפאל בן ה-7. הם לא יצאו הרבה מהבית בגלל הקורונה. זה היה הבילוי היחידי שלהם, קצת להתאוורר. יצאו לסיבוב אופניים מאה מטר מהבית. אנחנו לא יודעים מה קרה, מחכים לתשובות מהמשטרה".

הוריו של הילד, הרב יובל אוחיון ורחל אוחיון, הגיעו לזירת התאונה ברחוב זבולון בעיר זמן קצר לאחר אירוע הדריסה והתעלפו. בן ה-9 רכב על האופניים יחד עם אחיו הקטן בן ה-7, שרכב לצידו. להורים שמונה ילדים - ארבעה בנים וארבע בנות.

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך