מסר לאולפן
הרב יגאל כהן: "הזמנתי על עצמי את הקורונה"
(צילום מסך: "יוטיוב" ענפים)

יהדות

הרב יגאל כהן: "הזמנתי על עצמי את הקורונה"

הרב יגאל כהן נדבק בקורונה למרות הסגולה שעליה דיבר. איך הוא הסביר את זה? "אין זמן יותר טוב בעולם מאשר עכשיו לקבל את הקורונה". צפו

   
הרב יגאל כהן: "הזמנתי על עצמי את הקורונה"
(צילום מסך: "יוטיוב" ענפים)
אא
(צילום מסך: "יוטיוב" ענפים)

מזכה הרבים הרב יגאל כהן התייחס לאחרונה לקורונה שבה הוא חלה, למרות ההבטחה שפרסם בראשית המגיפה בשם האר"י הקדוש כי "מי שבוטח בהשם הנגיף לא יפגע בו כלל", וגילה כי הזמין על עצמו את ההידבקות בנגיף.

"אני חייב להתייחס לשאלה שעולה: אמרתי בתחילת הקורונה בשם האר"י הקדוש שמי שבוטח בהשם מובטח לו שלא תהיה לו קורונה. כלומר, הסגולה הטובה ביותר שלא להידבק במחלה, זה לבטוח בקב"ה. אז בטח הרבה אנשים אמרו 'הרב יגאל אמר, והנה הוא קיבל קורונה'...".

"אני חייב לספר לכם משהו מצחיק ומדהים. פגשתי במהלך הגל הראשון והשני הרבה מאוד אנשים. הייתי אמור להידבק מזמן בקורונה. פגשתי מאות ואלפים. חלק נישקו אותי, חלק נישקו לי את היד. לפי החשבון הפשוט הייתי אמור להידבק בקורונה מזמן".

"יום אחד הבנות שלי חוזרות ואומרות. אבא, אין לנו חוש טעם וריח. בעברית פשוטה: קיבלת קורונה. ואז אמרתי לעצמי 'אולי זה זמן טוב לקבל את הקורונה, לגמור עם זה כבר'. הזמנתי על עצמי את הקורונה במילים האלו. תראו איך יצר הרע בא אלי...  אמרתי: ריבונו של עולם, אין זמן יותר טוב בעולם מאשר לקבל את הקורונה ולגמור עם זה.

"בשלב זה כל המשפחה עשתה בדיקה, כולם יצאו חיוביים ואז הבנתי מה זה כוחה של מחשבה. בסופו של דבר זו היתה טעות. כי קורונה זה מסוכן. הנזקים שהקורונה משאירה בגוף לא בריאים בכלל. זה לא משחק. אפילו שברוך ה' אני עברתי את זה כמעט בלי תסמינים, אבל אתה לא חוזר לעצמך. הגוף שלך עובר טראומה. אני צריך עכשיו הרבה כוח בשביל לדבר".

"אז בבקשה מכם, מי שב"ה עדיין לא נדבק בקורונה - אל תידבקו. זה לא בריא. זה מסוכן. אתה לא יודע איך הגוף שלך יגיד לנגיף הזה. הוא יכול לעבור בקלות, אולם מצד שני אני מכיר אנשים שהגיעו לטיפול נמרץ, קשיי נשימה, סטורציות נמוכות.

"לכן, שומר נפשו ירחק מזה. ותדעו לכם אחים יקרים, מה שאמרתי אז זה אמת ויציב ונכון וקיים. כלומר, מי שבוטח בהשם שלא תפגע בו הקורונה, לא יפגע בו שום דבר. ללא צל של ספק. ההבטחה של האר"י הקדוש בעינה עומדת."

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך