מסר לאולפן
הכפר המקולל בקולובררו, איטליה: דיווחים מסתוריים
(צילום: donfiore/shutterstock)

הכפר המקולל באיטליה: דיווחים מסתוריים

בדרום איטליה ישנו כפר קטן הנקרא קולובררו. הכפר הזה מקולל לדעת תושבי האזור בגלל סיבות מוזרות שמתרחשות רק שם. מה התושבים חוששים להגיד בקול? והאם יש קללה על אותו אזור כפרי קטן?

   
הכפר המקולל בקולובררו, איטליה: דיווחים מסתוריים
(צילום: donfiore/shutterstock)
אא

בדרום איטליה יש כפר בשם "קולובררו". תושבי האזור מספרים שהוא מקולל, עד כדי כך שהתושבים המבוגרים אפילו לא הוגים את שמו בקול כי הם חוששים שאמירת שמו תביא מזל רע לאדם שישמע אותו.

מה הביא את המזל הרע לקולובררו? יש שתי תאוריות: הראשונה גורסת שבשנות ה-40 ראש הכפר של "קולובררו" חי בצורה רברבנית ולכן הוטלה קללה. השנייה טוענת שהמקום היה ביתה של מכשפה אכזרית והרוח שלה היא זו שרודפת עדיין את תושבי האזור.

בסרטון: כישוף? הרב אוירבך זצ"ל: "השם שמעון יכול לפגוע בשכנים"

תושבי הסביבה מדווחים שלאורך השנים קרו אינספור טרגדיות בכפר, ואף קרו כמה אירועים שלא ניתן להסביר להסביר. כמו ילדים שנולדו עם שני לבבות, מפולות בוץ פתאומיות  ותאונות דרכים נוראיות ומטלטלות.

למרות זאת עדיין יש תושבים שטוענים שכל זה הוא רק אחיזה באמונות תפלות ללא חיבור למציאות. תושב הכפר, מתאו, מספר את דעתו: "מזל רע? זה סתם קשקושים. נכון, דברים רעים קורים, אבל ככה זה בחיים. כל פעם שיש למישהו בסביבה פנצ'ר בגלגל או בעיה במנוע, הוא ישר מאשים את הכפר. זו כבר  נהייתה  סוג של בדיחה".

בנוסף לכל, יש גם אנשים שמנצלים את סקרנותם של התיירים כדי להפיק רווח מהתיירות. תושבי הכפר עושים בקיץ מיצגים שכוללים מופעי רחוב עם מכשפות ודמויות כמו אנשי זאב.

מפחיד: האם יש דבר כזה אדם זאב? צפו
 

(צילום: donfiore/shutterstock)

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך