מסר לאולפן
הדירה של מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל בגאולה מוצעת למכירה
(צילום: גוגל מפות)

הדירה של מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל בגאולה מוצעת למכירה

לפני הדירה הידועה בהקבלן 45 בהר נוף בירושלים מרן התגורר ברחוב אלקנה. כעת היא מוצעת למכירה. סיפורה המעניין

   
הדירה של מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל בגאולה מוצעת למכירה
(צילום: גוגל מפות)
אא

הדירה ברחוב אלקנה 8 בירושלים, שבה התגורר מרן הרב עובדיה יוסף בתקופה שבה הוא כיהן כדיין בבית הדין הרבני, לפני מינויו לרב הראשי של תל אביב או לתפקיד הרב הראשי לישראל. מוצעת למכירה יותר ממיליון שקל מהממוצע.

מחיר הדירה הוא ארבעה וחצי מיליון שקלים, בפרסומים נכתב "דירה של מרן ז"ל למכירה". המחיר גבוה ב-30% מהמחיר הממוצע בשוק הנדל"ן.

מתברר שמרן גר בדירה בסביבות 12 שנים ובתקופה הזאת חיתן את ילדיו. הדירה היא ארבעה חדרים עם מרפסת וחצר. מעל הדירה של הרב יוסף התגורר הרב בן ציון אבא שאול. בקומה התחתונה בבניין היה בית הכנסת, ו2 הרבנים היו מתפללים בו.

הרב עובדיה היה גר בכל הקומה. חצי מהקומה הייתה משמשת אותו לקבלת קהל ולימוד ובחצי השני הוא היה גר יחד עם אשתו והילדים. הראשון לציון, אגב, הרב הראשי יצחק יוסף, חגג בר מצווה בדירה הזו.

אגב, הדיירים שגרים מעל הדירה המפורסמת והידועה של הרב עובדיה יוסף ברחוב הקבלן 45 בהר נוף הציעו את הדירה שלהם גם למכירה ודרשו 2 מיליון שקל, סכום שגבוה במאות אלפי שקלים ממחיר השוק עבור דירה דומה. מדובר בדירת שלושה חדרים עם שלושה כיווני אוויר, שכוללת יחידת הורים ומרפסת בגודל של 60 מ"ר.

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך