מסר לאולפן
חוזרים לכותל המערבי: כל הפרטים
(צילום: Gil Cohen Magen/shutterstock)

חוזרים לכותל המערבי: כל הפרטים

פתיחת רחבת הכותל המערבי למתפללים, התחבורה הציבורית לכותל המערבי, מנהרות הכותל, אתרים בעיר העתיקה- כל מה שרציתם לדעת אחרי הסגר השני

   
חוזרים לכותל המערבי: כל הפרטים
(צילום: Gil Cohen Magen/shutterstock)
אא
(צילום: Gil Cohen Magen/shutterstock)

בסרטון: תיעוד של עם ישראל חוזר לכותל המערבי (צילום: משה ניסנבוים)

פתיחת רחבת הכותל המערבי למתפללים- החל ממוצאי שבת פרשת בראשית בחצות רחבת הכותל המערבי נפתחה מחדש בהתאם למתווה שאושר בממשלה. הבוקר כבר פקדו את הרחבה לכבוד ראש חודש מרחשוון מאות רבות של מתפללים ומתפללות, במתחמי תפילה מחולקים ל 20 בהתאם לנהלי משרד הבריאות.

התחבורה הציבורית לכותל המערבי- החל מ- 19/10/2020 בבוקר ישוב לפעילות קו-1 בלבד כפי שנמסר לנו, יש לעקוב מול אגד לגבי הפעלת יתר הקווים בעתיד הקרוב.

מנהרות הכותל- לאור המצב , אתרי מנהרות הכותל נסגרו לביקור הקהל. בימים אלו, הקרן למורשת הכותל משיקה מגוון רחב של סיורים וירטואליים במנהרות הכותל וברחבי העיר העתיקה עם מדריך צמוד בשידור חי, בשילוב עזרים, סרטונים והמחשות. עושים הכל כדי להביא לכם את הכותל - היישר לסלון הבית.

אתרים בעיר העתיקה- יש לציין כי אתרים רבים בעיר העתיקה כמו הכיכר הרומית, מגדל דוד (סגור לרגל שיפוצים) סגורים בשל הקורונה. עם זאת טיילת החומות - הטרק ההיסטורי של ירושלים נפתחת מחדש ב-1.11.20 במקטע הטיילת הדרומית (משער יפו ועד הכותל). מדובר על טיול רגלי, בטוח, באוויר הפתוח מול הנופים המופלאים והמרגשים של העיר העתיקה והחדשה.

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך