מסר לאולפן
מגישת הטלוויזיה קורין גדעון נפרדה מהאדמו"ר מפיטסבורג זצ"ל
(צילום מסך: "יוטיוב" Rebbe Clips)

חדשות

קידוש ה’: מגישת הטלוויזיה נפרדה מהאדמו"ר: "לפעמים החיים מכים בנו חזק"

מגישת הטלוויזיה קורין גדעון המתחזקת בשמירת השבת ובכשרות נפרדה מהאדמו"ר מפיטסבורג זצ"ל שהוא דוד בעלה: "החיים מכים בנו חזק. יהיה זכרו ברוך"

   
מגישת הטלוויזיה קורין גדעון נפרדה מהאדמו"ר מפיטסבורג זצ"ל
(צילום מסך: "יוטיוב" Rebbe Clips)
אא

מגישת הטלוויזיה קורין גדעון, נפרדה בפוסט מרגש מדודו של בעלה חילי - האדמו"ר מפיטסבורג, שהלך לעולמו בעקבות נגיף הקורונה. ''הוא היה אמנם אדמו״ר, אבל תמיד התייחס לחילי כמו בן''.

האדמו"ר מפיטסבורג שנחשב לאחד מגדולי האדמו"רים והיה דמות ידועה בעולם החסידות, נפטר בליל אמש מקורונה.

האדמו"ר שהיה בן 64 בפטירתו, אושפז לפני כחודשיים בבית החולים לניאדו בנתניה לאחר שנדבק בנגיף הקורונה, כשהוא סובל גם ממחלות רקע רבות. עבור מאות אלפי חסידיו מדובר באובדן עצום, אך עבור בעלה של מנחת הטלוויזיה קורין גדעון, חילי סורוצקין, מדובר באובדן אישי, שכן האדמו"ר היה דודו.

"לפעמים החיים מכים בנו חזק", כתבה גדעון בפוסט שהעלתה לאינסטגרם. "חילי חוגג היום יום הולדת, אבל במקום להתעורר לשמחה, התעוררנו לבשורה קשה מאוד - הדוד האהוב והקרוב ביותר אליו נפטר. האדמו״ר מפיטסבורג זצוק״ל, שהיה פשוט דוד מוטי בשביל חילי".

"תמיד חילי סיפר לי איך בתור ילד כל כך אהב לנסוע לחצר שלו לאשדוד, להתארח שם בשבת, להיות לצידו ב׳טישים׳. הוא היה אמנם אדמו״ר, אבל תמיד התייחס לחילי כמו בן".

קורין גדעון המשיכה: ''הייתה לנו גם הזכות הגדולה שיברך אותנו בחתונה. קצרה היריעה מלהכיל את כל פועלו של האדמו״ר אבל אחד הדברים שהכי ייחדו אותו הייתה האהבה הגדולה שלו למוזיקה והוא ידוע בניגונים הרבים שהוא הלחין.

''היום הזה הוא יום שמערבב בתוכו חיים ומוות, אבל זה כנראה טבעו של עולם. יהי זכרו ברוך", הוסיפה גדעון.

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך