מסר לאולפן
הידרדרות במצבו של יהודה ברקן - שיפור במצבו של שלומי שבת
יהודה ברקן ושלומי שבת

חדשות

עדכון במצבם של יהודה ברקן ושלומי שבת

הידרדרות נרשמה במצבו של השחקן יהודה ברקן המאושפז במצב קשה ב'הדסה'. בסביבת הזמר שלומי שבת שנדבק אף הוא בקורונה עדכנו על שיפור במצבו

   
הידרדרות במצבו של יהודה ברקן - שיפור במצבו של שלומי שבת
יהודה ברקן ושלומי שבת
אא

הידרדרות במצבו של יהודה ברקן - שיפור במצבו של שלומי שבת: לאחר השמועות הזדוניות על פטירתו של שלומי שבת, שמאושפז בבית החולים לאחר שנדבק בקורונה. כעת אחותו – הזמרת לאה שבת, החליטה לעדכן במצבו ולהרגיע את האווירה.

"ערב טוב לכולם אני רוצה לעדכן ששלומי אחי מרגיש טוב ומתחזק תודה לאל", כתבה שבת "תודה לצוות בבלינסון, ותודה לכם האנשים היקרים שמתענינים ודואגים. הדאגות והתפילות שלכם חשובות ועוזרות, תמשיכו. אנחנו כולנו בע״ה נפגש בימים של חופש ביטחון ומוזיקה! אוהבים אתכם מאוד! חג שמח ושנה טובה!! בריאות לכולם!".

שלומי שבת בן ה-66 פונה במוצאי השבת שעברה לבית החולים בילינסון בפתח תקווה לאחר שחש ברע. הוא עבר סדרה של בדיקות במחלקת הקורונה של בית החולים זאת לאחר שנדבק בשבוע שעבר בנגיף.

"שלומי שבת המאובחן כחולה קורונה הגיע למיון בילינסון כיוון שחש ברע", מסר מנהל יחסי הציבור של הזמר, עופר מנחם, "לאחר הערכת מצב של הרופאים הוחלט לאשפזו".

בינתיים, מצבו של יהודה בארקן בן ה-75 שנדבק בקורונה הידרדר. השחקן המוערך שחזר בתשובה לפני שנים רבות, מורדם ומונשם כבר  שבוע בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים, ומצבו שהוגדר תחילה בינוני - הוחמר לקשה.

כזכור, בתחילת השבוע שעבר חש בארקן ברע, התקשה לנשום ופונה לבית החולים. בנו רועי סיפר אז כי "יש לו קושי גדול בנשימה. הוא מתקשר עם הרופאים, אבל מאוד-מאוד קשה לו". הבוקר בני משפחתו הוציאו הודעה שבה כתבו: "אנחנו מודים מקרב לב על ההתעניינות והתמיכה. בשלב זה אנחנו מעדיפים לשמור על פרטיות המשפחה, ומבקשים להמשיך ולהתפלל לשלומו".

צפו בשלומי שבת מתחזק: "ירד לי האסימון"

יהודה ברקן ושלומי שבת

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך