נס לא ייאמן: התינוק שהה שמונה דקות מתחת למים וניצל
(צילום: דוברות פדה-פוריה)

חדשות

נס לא ייאמן: התינוק שהה שמונה דקות מתחת למים וניצל

נס בלתי ייאמן: תינוק חרדי בן שנה וחצי טבע לפני שבוע וחצי בברכיה בבית סבו וסבתו ביבנאל. השבוע הוא התעורר וחזר לחיים בריאים אחרי ששהה 8 דקות מתחת למים. איך הגיב האב לדברי הרופא? "הרופא רצה להגיד לי שאין מצב שלירון יוצא מזה"

   
נס לא ייאמן: התינוק שהה שמונה דקות מתחת למים וניצל
(צילום: דוברות פדה-פוריה)
אא

תינוק כבן שנה מחריש טבע לפני כשבוע וחצי בבריכה בבית סבו וסבתו ביישוב יבנאל בגליל התחתון. לאחר החייאה ממושכת הוא פונה במצב קשה לבית החולים. השבוע הוא התעורר והבריא לגמרי בחסדי שמים.

האירוע התרחש בבית של הסבא והסבתא ביבנאל. התינוק הובא למקום על ידי אביו, ומסיבה שאינה ברורה הצליח להגיע לבריכה, נפל לתוכה וטבע. האב הבחין בו בבריכה, ומשה אותו מהמים.

הוא אושפז כשהוא מורדם ומונשם במצב קשה. שלשום הוא השתחרר בריא ושלם מבית החולים. הרופאים הגדירו את מצבו כ'נס רפואי'. הוריו קיימו אתמול סעודת הודיה בחריש.

בראיון לניב רסקין בחדשות 12 אמר אביו של לירון כי הוא שקע בתרדמת והרופאים היו פסימיים מאוד באשר ליכולת שלו להתאושש מהאירוע: "אחרי שהוא נכנס לחדר הטראומה, הרופאים יצאו אליי וראיתי את הפנים שלהם. הרופא רצה להגיד לי שאין מצב שלירון יוצא מזה, אבל אמרתי לו שרופא יכול לרפא אבל לא יכול להגיד לי מה יהיה, זה רק הקדוש ברוך הוא".

ואז, אחרי ארבעה ימים, לירון פקח עיניים. "הרופאים צילמו את זה כי הם לא האמינו, בדרך כלל מי שבקומה צריך הרבה זמן כדי להתעורר. באותו הרגע בירכנו את ברכת הגומל. קרה נס לבן שלנו, מדברים על זה אפילו בצרפת ובאמריקה. אתמול עשינו בבית סעודת הודיה גדולה כדי להגיד תודה לאל על הנס".

הרב רביד נגר עם עצות לרפואה שלמה. צפו

(צילום: דוברות פדה-פוריה)
רפואהנס

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך