מסר לאולפן
בדיקת המזוזות שהצילה את יור דגל התורה חבר הכנסת משה גפני
(צילום: Roman Yanushevsky/shutterstock)

חדשות

בדיקת המזוזות שהצילה את יו"ר דגל התורה חבר הכנסת משה גפני

חבר הכנסת משה גפני, שוחרר מבית החולים "מעייני הישועה" בבני ברק לאחר קרוב לשלושה שבועות בהם היה מאושפז. אלא שלאחר שחרור מתגלה כי בדיקת המזוזות בביתו הצילה את חייו.

   
בדיקת המזוזות שהצילה את יור דגל התורה חבר הכנסת משה גפני
(צילום: Roman Yanushevsky/shutterstock)
אא

ח"כ גפני, שוחרר מבית החולים "מעייני הישועה" בבני ברק לאחר קרוב לשלושה שבועות בהם היה מאושפז. אלא שלאחר שחרור מתגלה כי בדיקת המזוזות בביתו הצילה את חייו.

גפני שטופל על ידי מנהל מחלקת טיפול נמרץ הפרופ' החב"די אליהו סורקין, עבר את הצינתורים. באחד הטיפולים ראה מנהל המחלקה פרופ' סורקין חסימה בלב שלא מאפשרת את המשך הטיפול.

באתר 'בחדרי חרדים' דווח כי הפרופסור פנה לבני המשפחה והציע להם כאדם חרדי לבדוק את המזוזות בבית, המשפחה מיהרו לשלוח את המזוזות בבית לסופר שבסיומה התגלה כי המילים 'על לבבכם' נמצאו פגומות ופסולות.

ע"פ הדיווח הסופר שבדק את המזוזות שלא ידע שח"כ גפני מאושפז בבית החולים, עוד קודם שבישר למשפחה על הפגם במילים שאל האם יש לכם בעיה רפואית במשפחה שהשיבו בחיוב. ואכן המזוזה תוקנה וגפני עבר את הטיפול בהצלחה וכאמור שוחרר לביתו.

גפני עבר במהלך האישפוז שני צנתורים, "ח"כ הרב גפני עבר שני צנתורים בבית החולים, הוא בהכרה מלאה, לא מונשם, לא מורדם ולא בסכנת חיים", נמסר בהודעה שבוע שעבר.

עוד ציינו שם כי "הרב גפני מתאושש ב"ה מהתהליך הרפואי שעבר, ומודה לכל המתפללים והדואגים לבריאותו ושלומו".

בשביל מה צריך מזוזה? צפו

(צילום: Roman Yanushevsky/shutterstock)

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך