מסר לאולפן
האדמו"ר רבי יאשיהו פינטו במצב בריאותי קשה (באדיבות המצלם)

בעקבות מצבו הבריאותי עצרות תפילה לרפואת האדמו"ר רבי יאשיהו פינטו

בעקבות מצבו הבריאותי של האדמו"ר רבי יאשיהו פינטו נערכו עצרות תפילה לרפואת הרב. בנוסף מניינים מיוחדים בכל רחבי העולם התאספו בכדי להרבות תפילות ורחמים לזכות הרב.

   
האדמו"ר רבי יאשיהו פינטו במצב בריאותי קשה (באדיבות המצלם)
אא

עצרות תפילה לרפואת האדמו"ר רבי יאשיהו יוסף בן זהרי בכל רחבי העולם. מניינים מיוחדים נערכו בציונו של זקנו ה"בבא סאלי" ובקברי הצדיקים בצפון הארץ. משלחת מתלמידיו הותיקים במסע לציונו של רבי ישמעאל כהן גדול ביום ההילולא, ובציונו של התנא רבי יונתן בן עוזיאל ביום ההילולא.
עצרות תפילה לרפואת הרב יאשיהו פינטו (באדיבות המצלם)
קול קורא שיצא בשבוע האחרון קרא להרבות בתפילה לרפואת האדמו"ר רבי יאשיהו יוסף פינטו, הנמצא במצב בריאותי קשה. שמו המלא: הרב יאשיהו יוסף בן זהרי, בתוך שאר חולי ישראל.

הרב שמוסר שיעורים במסירות נפש ממרקש שבמרוקו בכל תקופת הקורונה, נמצא בימים אלו כעת בייסורים קשים ומרים, ומצבו הבריאותי מצריך תפילת רבים. לדברי הרב, רק התפילות ולימוד התורה הם מה שנותנים לו כח.
עצרות תפילה לרפואת הרב יאשיהו פינטו (באדיבות המצלם)
במהלך השבוע נערכו משמרות של תפילה ולימוד בבתי המדרש באשקלון, באשדוד, קרית גת ובארה"ב, כאשר חלק מתלמידיו נסעו השבוע לציונו של רבי ישמעאל כהן גדול ביום ההילולא, כדי לשפוך שיח ולעורר רחמי שמיים על כבוד הרב, כמו כן הגיעו התלמידים לציון התנא האלוקי רבי יונתן בן עוזיאל בעמוקה, ביום ההילולא, כשהם מרבים בבכי ובתחנונים לרפואת הרב.

כמה מגדולי האדמורי"ם והמשפיעים הרוחניים, יצאו אף הם לתפילה מיוחדת בקברי צדיקים, כשהם מעתירים בעד הרב, להסיר ממנו את יסוריו הקשים, ולתת לו רפואה וחיים.
עצרות תפילה לרפואת הרב יאשיהו פינטו (באדיבות המצלם)
אלפי ספרי תהילים שנלקחו בידי שומעי לקחו של הרב, שחילקו ביניהם את אמירת התהילים וחיזוק לרפואתו, כשכאן בערוץ 2000 שודרה תוכנית מיוחדת על ידי תלמידו, הרב חיים אלוש, שעלה לשידור בתוכניתו של ישי דרקיס, מצב הרוח, ובו עלו מאזינים שקיבלו על עצמם שלל קבלות וחיזוקים לרפואת הרב.

עוד כתבות שיעניינו אותך

כתבות נוספות שאולי יעניינו אותך