מסר לאולפן

לראשונה! הרב רונן שאולוב חושף את הקעקוע שלו בשידור חי בערוץ 2000

הרב רונן שאולוב התארח בערוץ 2000, בתוכניתו של יהונתן דדון, מלווה מלכה המשודרת מדי מוצ"ש וסיפר מה עומד מאחורי הקעקוע שעשה לפני שחזר בתשובה "לא היה לי אומץ". בנוסף הרב הסביר מהי הסיבה לכך שהוא לא רוצה להוריד את הקעקוע מידו?. צפו

הגיע לקבל קמיע ויצא מופתע: "לא ציפיתי"

המאזין דוד בן ישי זכה בתוכנית 'מצב הרוח' של ישי דריקס בקמיע של הרב אליהו בקשי דורון זצ"ל ולהפתעתו כשהגיע מחיפה לקבל את פרס יצא עם המון מתנות נוספות ואף עלה לשידור בתוכנית בכדי לספר על החזרה בתשובה של אשתו דרך ערוץ 2000: "אשתי חזרה בתשובה בזכות הערוץ". צפו

הלכות בשר וחלב: אכילת חלב לאחר בשר

למה צריך להמתין שש שעות לאחר אכילת בשר? איך ינהג מי שבלע בשר מבין השינים? מי שטעם מעט בשר, האם צריך להמתין? וגם, אשה שבתוך זמן ההמתנה מכינה עוגה חלבית, האם מותרת לטעום ממנה?

תפילת השל"ה - סגולה להצלחת הבנים

ערב ראש חודש סיון הוא העת רצון שגילה השל"ה הקדוש לסגולת התפילה להצלחת הבנים. מה עוד יש לנהוג ביום זה, ואיך ננהג השנה שערב ר"ח חל בשבת? בפנים: דברי השל"ה הקדוש, ונוסח התפילה המלא.
עוד ביהדות >

הגר"ד יוסף: "לנצל כל רגע בלילה הקדוש הזה"

חבר מועצת חכמי התורה הגאון רבי דוד יוסף יצא בדברים נוקבים במהלך שיעורו על ליל שבועות שיחול מחר וקרא לצאת "מיד בתום סעודת ליל שבועות, ולנצל כל רגע בלילה הקדוש הזה"

מביש: ביה"כ העתיק חולל ע"י הומלסים

מחזה מביש: בית הכנסת העתיק שערי צדק שנבנה לפני למעלה ממאה שנה משמש בימים אלו משכן להומלסים שזורעים הרס במקום ומחללים את קדושת בית הכנסת.
עוד בחדשות >

ערוץ 2000 בראיון מיוחד עם אלמנתו של המרגל הישראלי אלי כהן ז"ל

נדיה כהן, אלמנתו של המרגל הישראלי אלי כהן ז"ל אשר מסר נפש לעם ישראל, פעל בסוריה וכונה "האיש שלנו בדמשק" בראיון מיוחד לערוץ 2000 בתוכניתו היומית של השדרן ישי דריקס 'מצב הרוח'. האם היא ידעה שהוא היה מרגל? "אני מודה לעם הזה". האזינו לראיון המרגש

הרב יוסף מזרחי בתגובה חריפה להצעת שריפת התהילים בתוכנית הריאליטי: "זעזע לי את המעיים"

לאחרונה הופץ קטע מתוך תוכנית טלויזיה שבו נראה אחד ממשתתפי התוכנית מציע לשרוף את ספר התהילים: "חברה בואו נדליק את התהילים", הסרטון עורר סערה גדולה בציבור. אמש התראיין הרב יוסף מזרחי לתוכניתו של יהונתן דדון בערוץ 2000 והגיב על הדברים. צפו

המקובל הרב יצחק בצרי פורץ בבכי בשידור חי: "אמא זה היה כל העולם בשבילי"

קורע לב: המקובל הרב יצחק בצרי התארח לאחרונה בערוץ 2000 בתוכניתו של יהונתן דדון, "מלווה מלכה", וסיפר על אמו הרבנית בצרי ע"ה: "היא הייתה צנועה גם בטבעה". הרב פרץ בבכי כשנשאל על המחשבות שעוברות בראשו בימים הללו: "אני הרבה בוכה". צפו
עוד ברץ בוואטסאפ >

השידורים הקרובים

11:00

12:00

עם יעקב אמריו

13:00

עם הרב משה בן לולו

14:00

עם ישי דריקס

16:00

איך פותחים את המזל? "שפע אין סופי"

פעמים רבות תפילותיו של אדם נשמעות אך לא מתקבלות בשל 'דינים' השרויים על האדם. איך ממתקים אותם? איך פותחים את המזל וגורמים לשפע אין סוף להתקבל אצלנו?

14 סגולות נפלאות לזיווג הגון

"קשה זיווגו של אדם כקריעת ים סוף". מתפללים, מקווים, והזיווג ממאן להגיע? "ישועת ה' כהרף עין". הסגולה הגדולה ביותר היא תפילה מעומק הלב, ובטחון בהשי"ת. עם זאת, יש לעשות השתדלויות. להלן 14 סגולות למציאת זיווג הגון – חתן או כלה. מספר 'דרך השידוך'.

20 סגולות לזרע של קיימא

ראשית הסגולה לזכות לבנים, הוא להרבות בתפילה ובתחנונים מבלי להתייאש; "קובץ על יד ירבה" להגדיש את הסאה בתפילות ודמעות למלך כל יכול, ו"הן א-ל כביר ולא ימאס". להלן 20 סגולות שיוסיפו להשתדלויות לזכות בזרע של קיימא.
עוד בסגולות >

סימן לגאולה? נהרות דם ברחבי העולם

במקומות שונים ברחבי העולם, תיעדו אנשים שונים צילומים של נהרות אדומים, ודומים למכת דם שפקדה את היאור. האמנם מדובר בדם, והאם יש בכך רמז לבאות?
עוד באחרית הימים >
VOD

סגולת השבת: ’שבת כלה’

נהגו בקהילות ישראל לכנות את השבת שלפני חג השבועות התואר 'שבת כלה'. על שום מה קרויה כך, ומה עלינו לנהוג בשבת זו?
עוד בלקראת שבת >
עוד במזלות וחודשים >
עוד במוסיקה >