נפלאות הבריאה

השקר חוגג: "האריות אצלנו צמחוניים"

הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף: גן החיות התנ"כי התחפש לנשיונל ג'יאוגרפיק באמצע היום. הילדים שהגיעו היום לגן החיות נדהמו לצפות איך אריה טורף ארנבות באמצע היום, וההורים הזדעזעו.

אישה התעשרה מקיא של לווייתנאים

אשה מדרום תאילנד מצאה גוש מסתורי על החוף בעל ריח מוזר • היא החליטה לקחת אותו לביתה כשהתברר כי היא מחזיקה בחומר השווה מאות אלפי דולרים • מדובר בקיא של לווייתנאים שהתייבש ממנו מייצרים בשמים יקרים

עם 6 רגליים: כך נולדה גורת כלבים

הגורה סקיפר נולדה עם 6 רגליים, 2 זנבות ו-2 אזורי רבייה, בין היתר. אבל כנגד כל הסיכויים, סקיפר מצליחה לתפקד כמו כל כלבלב רגיל: "אנחנו לא רואים שום סיבה לא לתת לה את הסיכוי הטוב ביותר לחיים נהדרים"

כי אראה שמיך: מיליארד גלקסיות בתמונה 1

תמונה אחת. טריליון פיקסלים. מיליארד גלקסיות: מוזמנים להסתכל מקרוב ומרחוק, ימינה ושמאלה, במפה האינטראקטיבית ולחוש את העוצמה המדהימה שבגלות כוכבים חדשים, וגם- להבין את גודלנו הזעום, בכדור הארץ, לעומת שאר החלל.

הרסני: קרחון התנתק בהרי ההימלאיה | צפו

נכון לעכשיו ידוע על 150 נעדרים באזור - וקיים חשש כבד לחייהם. תושבי האזור תיעדו את הנחשול האימתני במצלמות, רבים מהם טענו שניתן היה לראות גושי קרח עצומים במים. כעת, שר הפנים המקומי קורא לשלב את הצבא בפעולות החילוץ באזור היקס.

אטום וקרינה; האם יש בכלל בע"ח בצ’רנוביל?

לפני כמה שנים גילו מדענים באזור צ׳רנוביל עדר פרות -הוא שוחרר לטבע על ידי תושבים של כפר לובינקה שהיה באזור אסור למגורים בצ׳רנוביל. לתדהמתם של המדענים פרות הצליחו לשרוד בטבע ללא שום עזרה של בני אדם וללא טיפול וטרינרי. הן שורדות על אף הקור הקיצוני בחורף ומצליחות להגן על העדר מזאבים. מתברר גם שכל הפרות מאוד בריאות ואין להם שום סימנים של מחלות כלשהם. כמו כן, בעדר יש היררכיה מסודרת; השור שולט בעדר ולא מרחיק שורים צעירים מפני שהם עוזרים להגן על עדר, אך הם צריכים להיות רגועים ואין להתחרות בשור השולט.

כשרואים את החרמון מים המלח

החרמון מים המלח: המקום הנמוך והמקום הגבוה ביותר בישראל, באותה התמונה! "היום היה אחד מימי החורף, הנדירים כל כך בישראל, שבהם הראות הייתה טובה במיוחד. כל כך טובה, שבמהלך טיסת מיפוי בגובה 14,000 רגל מעל ים המלח ניתן היה לראות את החרמון. הפרש גבהים של יותר מ-2 קילומטר ובמרחק של יותר מ-200! מדהים"

זן חדש של דולפין נצפה באילת

בתיעוד ממפרץ אילת נצפו לראשונה באופן נדיר שני דולפינים מסוג מגובנן, האחד צעיר יותר והשני בוגר. פועלים שניקו את החוף במפרץ אילת, הבחינו בדולפינים ותיעדו אותם בצורה המרהיבה ביותר • צפו

כל מה שמעניין לדעת על נחשים

איזה נחש דומה לאטריית ספגטי, ואיזה נחש יכול לטרוף בני אדם? כאשר יעקב אבינו מברך את בניו לפני מותו הוא ממשיל את שבט דן לנחש: "יהי דן נחש עלי דרך...". הנה כמה עובדות מעניינות, מיוחדות ומפתיעות על נחשים.

   1 2 > >>