חדשות

המשפחה מבקשת: לע"נ של אסנת - תתחסנו

ימים ספורים לאחר פטירתה הטראגית של הגב' אסנת בן שטרית ע"ה משכונת הר שמואל בירושלים, לבקשת משפחתה יצאו במטה ההסברה החרדי בקמפיין מודעות רחוב בריכוזים החרדיים לעידוד התחסנות ושכנוע אנשים ונשים להתחסן.  

משרד הבריאות: מתכננים עוצר לילי בפורים

משרד הבריאות צפוי לבקש עוצר מ-20:00 עד 05:00 מיום חמישי עד יום ראשון וצמצום התחבורה הציבורית. השר אדלשטיין: "אנחנו מקבלים דיווחים על הזמנות למסיבות בפורים ועלייה במכירת משקאות חריפים. הכיוון הוא עוצר לילי"

מה קרה היום לפני 72 שנה?

בט' באדר הגיעו חטיבת הנגב וחטיבת גולני אל אום רשרש ושחררו אותה במבצע האחרון של צה"ל במלחמת העצמאות. העיר נקראה אילת והונף בה דגל הדיו המפורסם היום בתאריך העברי: ט' באדר – יום שיחרור אילת

בר מצווה: כך חגג בנו של שליח חב”ד במרוקו

בנו של שליח חב"ד בקזבלנקה, הרב לוי באנון, נכדו של הרב שלום דוכמן, חגג בר מצווה המאכלים היו מרוקאים אותנטיים, ובני המשפחה רקדו עם גלביות ותרבושים מרוקאים מסורתיים - לצלילי מוזיקה חב"דית ב'טוויסט' מזרחי. כך זה נראה

גל הקור בארה"ב: התוצאות הן הרסניות

תוצאות קטלניות לקור הקיצוני ששורר כעת בארה"ב: תושבת טקסס פרסמה סרטון מחריד שבו נראה כי המים באקווריום של בתה קפאו, והדגים שהיו בתוכו מתו. מקרה זה מצטרף למקרה נוסף, שבו דיווח תושב מקסיקו כי מצא חתול שקפא למוות על אחד העצים.

כפר חב"ד: רק מחוסנים - נכנסים

הגאון רבי מאיר אשכנזי רבה של כפר חב"ד נגד אלו המסרבים להתחסן. במכתבו כתב: "רק בדרך זו נוכל להשיב את החיים למסלולם בגשמיות וברוחניות, ולפתוח מחדש את מוסדות החינוך באופן רצוף ויציב"

   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... > >>