בריאות

מצעד ירקות החורף שיעזרו לבריאותכם

הבאנו לפניכם מס' ירקות שיכולים לסייע לכם בחורף הזה. בדגש על חיזוק מערכת החיסון של הגוף. נראה כי מומחי בריאות ברחבי העולם מבליטים את החשיבות של אורח חיים בריא, ע"י שילוב עם תזונה מאוזנת, כך ניתן להגיע לחוזק בבריאות שלכם.

סגולות רבות לו - הצמח הרפואי והמקומי

יצחק כרמלי ממשיך להכיר לכם את צמחי המרפא של ארץ ישראל, והפעם את הצמח ששמו מורה על זלזול: צמח מרפא שנקרא "זלזלת הקנוקנות". מתברר שהוא אחד מצמחי הארץ היפים ביותר, והצמח שהערבים משתמשים בו כתרופה לכוויות ולפצעים פתוחים.

5 המשקאות שהכי בריא לשתות בחורף

בחורף המודעות לחשיבות הנוזלים בגוף שלנו צונחת. בכוחה של השתייה לשנות את אורח החיים שלנו: היא מנקה רעלים, ממריצה את הדם ויכולה אפילו לשפר את תפקוד המוח אבל לא כל סוגי השתייה פועלים לטובה על גופנו. הנה חמשת המשקאות הבריאים ביותר

נמצא הפתרון לסובלים מ-OCD

הפִתרון להפרעה טורדנית כפייתית או OCD נמצא ע"י מחלקת הפסיכולוגיה באוניברסיטה העברית. הם מצאו כי ניתן להתגבר על הנטייה האובססיבית דרך שתיית כוס קפה. הפרעה זו מתבטאת גם ע"י שטיפת ידיים בתדירות גבוהה מאוד. בגלל זה עולה רמת העוררות במוח, והיא הסיבה לחזרתן התכופה של מחשבות הטורדניות.

המשקאות שמנמיכים את הסיכון למוות

החוקרים ציינו שבהשוואה לאלו שלא שתו תה ירוק או קפה, אלה ששתו משקה אחד או שניים היו בסיכויים נמוכים יותר למות מכל סיבה שהיא. הסיכויים הנמוכים ביותר לתמותה היו בקבוצה ששתו כמויות גבוהות ביותר של תה ירוק וקפה.

הצמח הזה יעזור לכם להפסיק לעשן

למעלה מ-350,000 בני אדם נפטרים בארה"ב כל שנה כתוצאה מעישון. הממשל שם משקיע תקציבי ענק למחקר ההשפעות החיוביות של צמחים שונים על העישון והשלכותיו. כעת נמצא צמח שיכול לעזור

   1 2 > >>