שידורחי
אמונה ושמחה מסביב לשעון
האזנה לערוץ 2000 מסר לאולפן לוח שידורים
סינגלים ואלבומים חדשים

סינגלים ואלבומים חדשים

מוסיקה - סינגלים ואלבומים חדשים - גרשון ורובה מארח את ארי גולדוואג

גרשון ורובה מארח את ארי גולדוואגלאחר שכבש את הלבבות עם סגנון מוזיקלי מגוון והייחודי, ממשיך הזמר והיוצר גרשון ורובה עם סינגל שקט ומרגש - "ביום ההוא", מתוך האלבום ה 13 שלו, "אני ישראל".

המוזיקאי גרשון ורובה חותם בקרוב שלושה עשורים בפעילות מוזיקלית ענפה, הכוללת 13 אלבומים, הופעות ושיתופי פעולה עם גדולי הזמר היהודי והחסידי של כל הזמנים כמו אברהם פריד, דדי גראוכר, בני פרידמן, גד אלבז, יעקב שוואקי ועוד. לא בכדי אוחז ורובה במקצועו כזמר ויוצר לאורך שנים רבות: כבן לאב חזן קהילה ולאם - זמרת אופרה, מגשים ורובה את הפתגם ש'התפוח לא נופל רחוק מן העץ'. לא מכבר, הושק אלבומו ה 13 "אני ישראל". האלבום, מייצג בשמו את דרך החשיבה הייחודית של גרשון כאחד שגדל בקהילה אמריקאית מעורבת, המעצימה את תחושת היהדות והשייכות לארץ ישראל. באלבום, משולבים סגנונות מוזיקליים שונים המסמלים את הרבדים בעם ישראל, היוצרים יחד את ה"אני ישראל" הפרטי בכל יהודי.

מילות הפסוק מהנביא ישעיהו "כי עין בעין יראו בשוב ה׳ ציון, כי ביום ההוא יהיה ה' אחד ושמו אחד", נבחרו כראי נוסף להשקפתו היהודית של גרשון ורובה. אל המילים שודך לחן בסגנון ישיבתי שכולו ערגה לשיבת האלוקים לציון.

לביצוע השיר, מצטרף הזמר והיוצר ארי גולדוואג שחתום על לחנים פורצי דרך במוזיקה החסידית כמו "יש תקווה" של בני פרידמן ועוד. יחד הם מציגים ביצוע מרגש וסוחף כאחד.

מילים: ספר ישעיהו | לחן: שמחה קרנצר | עיבוד: אלי קליין & איצי ברי

מוסיקה נוספות
תגובות הגולשים
*2610

עמוד הבית
אפליקציה
תוכניות
וידאו
מאמרים
הספרייה התורנית
מוסיקה

במידה ושכחת את סיסמתך נא הקליד/י את שם המשתמש ואת כתובת הדוא"ל כפי שהזנת בהצטרפות לאתר -
סיסמא חדשה תשלח לדוא"ל שלך.
במידה ושכחת את שם המשתמש שלך נא הקליד/י את סיסמתך ואת כתובת הדוא"ל כפי שהזנת בהצטרפות לאתר -
שם המשתמש שלך יישלח לדוא"ל שלך.